Символіка емблеми ЗНЗ №68

Глобус - макет Землі. Земля - це життя. Життя - це постійне навчання. Недарма в народі кажуть: "Вік живи - вік учись". Наше навчання триває все життя, але розпочинається в школі. Тому можна порівняти нашу школу, в якій постійно вирує навчально - виховний процес, із ось цим глобусом. Також, як відомо здавна, сова є символом мудрості, кмітливості, знань в усьому світі. Вона є також і символом нашої школи. Адже учні ЗНЗ № 68, починаючи з першого класу, ростуть, розвиваються, здобувають знання, стають з кожним роком мудрішими, так як читають книжки. А тому знають все на світі. І в яку б частину Земної кулі вони не потрапили - з честю і гідністю можуть це довести. В цьому і заключається суть нашої емблеми.

Гімн школи

Багато літ минає в школі
На рідній Білицькій моїй,
Веселий сміх, дитячі долі
Криниця знань, високих мрій.

Приспів: Школа - рідна моя.
Радо ти нас стрічаєш,
Школа - рідна моя,
Мудрості ти нас навчаєш.

Ми відлітаємо у вирій,
Йдемо в життя, немов у бій,
Де б не були ми школі милі
Шлемо від нас уклін земний.

Любити нам свою країну
Нехай летять, летять роки.
Щоб зберегли ми Україну
Щоб зберегли ми навіки.