Будівля навчального закладу введена в експлуатацію в 1953 році за типовим проєктом на 880 учнів, є комунальною власністю територіальної громади м. Києва. У закладі навчається 368 учнів. Технічний стан будівель, приміщень знаходиться у задовільному стані. Умови для організації навчально-виховного процесу, харчування та відпочинку школярів забезпечується. Постійно поліпшується матеріально-технічний стан закладу. Щорічно проводяться поточні косметичні ремонти приміщень. Навчальні класи школи в основному забезпечені обладнанням та меблями в обсязі, який дає можливість здійснювати навчально-виховний процес. Для забезпечення якісного здобуття базової та повної загальної середньої освіти функціонують 21 кабінет, 1 комп'ютерний клас, спортивна та актова зала, їдальня, бібліотека та читальна зала, розрахована на 20 посадкових місць з книжковим фондом понад 8131 тис. примірників, спортивний майданчик, обладнаний спортивним інвентарем.