16.05.2011

16 травня 2011 року співачка Марта Шпак в рамках акції "Зірки проти дитячої жорстокості" відвідала нашу школу. Заслужена артистка України розповіла дітям про свої заповітні мрії. Проста дівчина з Івано-Франківська з ранніх років вперто працювала над собою - вчилася в музичній школі, вдосконалювала вокальні дані. І завдячуючи цій мрії, Марта, перемогла багато труднощів, але все-таки змогла досягти успіху.Свівачка доносила до дітей цю просту істину - поставити собі ціль та сміло йти до мети, не дивлячись на перешкоди. При цьому - завжди бути добрим до оточуючих. "Повірте, ваша доброта принесе вам багато грошей", - говорила Марта.

А ще вона виконала свої пісні, наповнені любов'ю до рідної землі, людей та природи. Діти подякували артистці за те, що вона приїхала до них і подарували їй оберіг, зроблений власними руками.